Aktualności

Życzenia wielkanocne 2015!

Napisane przez w dniu 3 Kwiecień, 2015 w Squashbox | Możliwość komentowania Życzenia wielkanocne 2015! została wyłączona

Wszystkiego dobrego z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzy zespół Squashbox!

SquashBox Wielkanoc 2015

Turniej walentynkowy – wyniki

Napisane przez w dniu 23 Luty, 2015 w Squashbox | Możliwość komentowania Turniej walentynkowy – wyniki została wyłączona

Turniej dobiegł końca! Na naszym profilu na facebooku możecie Państwo znaleźć fotoreportaż z wydarzenia.

Zwycięzcom gratulujemy wygranej.

Pozostałym zawodnikom dziękujemy za świetną grę, a kibicom za doping.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę sponsora turnieju – HONDA Wyszomirski.

Turniej Walentynkowy 21-22.02.2015

Napisane przez w dniu 2 Luty, 2015 w Squashbox | Możliwość komentowania Turniej Walentynkowy 21-22.02.2015 została wyłączona

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na trzeci organizowany przez nas turniej – Turniej Walentynkowy! Sponsorem jest HONDA.

Turniej odbędzie się 21 lutego bieżącego roku (sobota). Szczegóły podamy w terminie późniejszym. Zapisy przyjmowane są w Squashbox (ul. Kazimierzowska 23). Warunkiem uczestnictwa jest wniesienie opłaty w wysokości 40 zł do dnia 14 lutego 2015 roku (sobota) oraz podanie rozmiaru swojej koszulki.

Przedstawiamy listę uczestników z podziałem na grupy.

Turniej o Puchar Opla – wyniki

Napisane przez w dniu 29 Październik, 2014 w Squashbox | Możliwość komentowania Turniej o Puchar Opla – wyniki została wyłączona

Turniej o Puchar Opla – 25.10.2014

Napisane przez w dniu 10 Październik, 2014 w Squashbox | Możliwość komentowania Turniej o Puchar Opla – 25.10.2014 została wyłączona

Serdecznie zapraszamy na Turniej o PUCHAR OPLA, który organizujemy we współpracy z firmą Opel Jastrzębski!

Turniej odbędzie się 25 października bieżącego roku. Początek turnieju zaplanowaliśmy na godzinę 10:00. Dla uczestników przewidziano wiele niespodzianek.

Zapisy są przyjmowane w SQUASHBOX, ul. Kazimierzowska 23.  Warunkiem uczestnictwa jest wniesienie opłaty w wysokości 40 zł do dnia 15 października 2014 oraz podanie rozmiaru swojej koszulki.

—–

REGULAMIN TURNIEJU OPEN

Rozgrywki odbywają się w dn. 25. 10. 2014.

W turnieju rozgrywki odbywają się do 2 wygranych setów, a każdy set do 11 punktów, utrzymując 2 punkty przewagi w przypadku remisu 10:10.

W każdej grupie rozgrywki  odbywają się wg zasady każdy z każdym.

Z każdej grupy przechodzi 2 najlepszych zawodników.

Dalsze mecze odbywają się wg kolejności zajętej w grupie czyli rozstawieniu w drabince wg kolejności miejsca w swojej grupie.

W przypadku równowagi wygranych meczy liczymy stosunek wygranych setów.

W przypadku równowagi wygranych setów liczymy uzyskane punkty w poszczególnych setach.

Wszystkie niejasności wyjaśnia na bieżąco sędzia i ma prawo podejmować ostateczne decyzje zgodnie z zasadami gry w squash’a.

REGULAMIN TURNIEJU KOBIET

Rozgrywki odbywają się wg zasady każdy z każdym.

Akceptujemy karty Multisport!

Napisane przez w dniu 3 Wrzesień, 2014 w Squashbox | Możliwość komentowania Akceptujemy karty Multisport! została wyłączona

Miło nam poinformować, że od 01.09.2014 akceptujemy w naszym klubie karty MultiSport firmy Benefit Systems. Wszystkich posiadaczy serdecznie zapraszamy!

Program MultiSport w liczbach:

Uczestniczy ponad 6 500 firm i instytucji.
Współpracuje blisko 4 000 obiektów sportowo-rekreacyjnych.
Z programu sportowego korzysta ponad 440 000 użytkowników.
Obiekty partnerskie dostępne są w około 650 miastach w całej Polsce.

Trening z legendą Squasha – Kama Khanem

Napisane przez w dniu 7 Maj, 2014 w Squashbox | Możliwość komentowania Trening z legendą Squasha – Kama Khanem została wyłączona

Serdecznie zapraszamy Państwa na trening z Kama Khanem 25 maja 2014!

Karamatullah „Kama” Khan to utytułowany gracz w squasha PSA World Tour i reprezentant legendarnego rodu Khan z Pakistanu.

Przedstawiciele rodu Khan przez dziesieciolecia i kilka pokoleń byli mistrzami świata w squasha. Obecnie trenują ludzi w calej Europie, a dzięki Squashbox będziecie mieli okazję potrenować pod okiem Kamy Khana w Siedlcach.

Zaplanowaliśmy dwie grupy treningowe – każda po 3 osoby i 2 godziny. Pierwsza grupa zacznie 25.05.14 o godzinie 10.00, druga grupa o godzinie 13.00. Koszt udziału w treningu – 100zł. Ilość miejsc ograniczona!

Zapraszamy do zapisów.

Święta Wielkanocne 2014

Napisane przez w dniu 17 Kwiecień, 2014 w Squashbox | Możliwość komentowania Święta Wielkanocne 2014 została wyłączona

W Wielka Sobotę kort będzie czynny do 12:00, w Wielką Niedzielę kort będzie nieczynny. Zapraszamy w Wielki Poniedziałek.

Wszystkiego dobrego z okazji nadchodzących Świąt życzy ekipa Squashbox!

SquashBox_wielkanoc2014

Turniej 8 marca 2014 – zdjęcia

Napisane przez w dniu 15 Marzec, 2014 w Squash, Squashbox | Możliwość komentowania Turniej 8 marca 2014 – zdjęcia została wyłączona

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z turnieju inauguracyjnego, który odbył się 8 marca 2014 w naszym klubie.

Za udostępnienie zdjęć dziękujemy Panu Arek Arkadij Kluczek.

Turniej w Squashbox – 8 marca

Napisane przez w dniu 19 Luty, 2014 w Squash, Squashbox | Możliwość komentowania Turniej w Squashbox – 8 marca została wyłączona

Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju squasha w naszym klubie w dniu 08 marca 2014!

Turniej ten rozpocznie stanowić będzie oficjalną inauguracją działalności klubu Squashbox i pozwoli na rozpoczęcie rozgrywek ligowych Squashbox Challenge, o których dowiecie się więcej już niebawem.

Zapraszamy do zgłaszania udziału w turnieju pod numerem tel. +48 500 239 406

Koszt wpisowego wynosi 30 PLN.

[Aktualizacja:]

Drodzy Squashowicze! Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w turnieju za tydzień, chcieliśmy poinformować, że w dniu 05. 03. 2014 o godz. 22:00 zamykamy listę uczestników. Zapraszamy do zapisywania się!

[Aktualizacja 2:]

Rozgrywki odbywają się w dn. 08. 03. 2014.
Z każdej grupy przechodzi 3 najlepszych zawodników.
Wszystkie niejasności wyjaśnia na bieżąco sędzia i ma prawo podejmować ostateczne decyzje zgodnie z zasadami gry w squasha.

Wszystkie niejasności wyjaśnia je na bieżąco sędzia i ma prawo podejmować ostateczne decyzje zgodnie z zasadami gry w squasha.